Kampioni i Kosovës favorit edhe në Gjibraltar

Ballkani i Therandës është shumë afër play – off-it në Conference League në futboll.

Fitorja në ndeshjen e parë me rezultat 2:0 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, i jep përparësi kampionit të Kosovës edhe në përballjen e kthimit që luhet nesër (18.00) në Gjibraltar, kundër Lincoln Red Imps.

Bastet ndërkombëtare favorizojnë Ballkanin, për fitore sillet koeficienti 1.80, për barazim 3.40, dhe 4.00 për triumfin e rivalit.

Bastet 

Lincoln Red Imps – Ballkani
                              1        X          2
10x10bet              4.20     3.47     1.87
1xBet              4.16     3.64     1.85
888sport              3.80    3.60     1.80
Alphabet              4.00     3.32     1.82
bet-at-home         4.00     3.50       1.88  
bet365              4.00     3.40     1.80
Betfair              4.00       3.70 1.75
Betsafe              4.00     3.60     1.85
Betsson              4.00     3.60     1.85
BetVictor              3.90    3.40     1.80
Betway              4.00     3.40     1.83

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Arta Elezaj sjell poza të ‘nxehta’ nga pushimet e fundit në Itali

Story i radhës

Sulmohet një person nga Negotina e Pollogut

Të fundit nga