Kamera kapë reagimin e Semit kur Trixa i çon mesazh romantik Donaldit

Në një mbrëmje me plot befasi ku iu konfirmua kontrata me Top Channel, Donaldi mori një mesazh nga Trixa.

Me plot emocione, ajo i shprehu përkrahjen dhe dashurinë në këtë fazë të lojës.

Në ato momente, kamera ka kapur reagimin e Semit, shoqes së ngushtë të Borës.

Semi nuk e ka kapërdirë lehtë këtë moment duke ngrysur fytyrën.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ngjarjet e datës 9 shkurt

Story i radhës

Balina dhe Einxhel debatojnë rëndë!

Të fundit nga