Kaltrina me stil të ri të flokëve, po duket shumë ndryshe

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Në foton e fundit ajo është shfaqur me një stil shumë të ri flokësh.

Image
Ngjarja paraprake

Turqia i përgjigjet me "pamje" propagandës greke për "nëndetëset e padukshme"

Ngjarja e ardhëshme

Sipas sondazheve, Biden është me 17 pikë para Trumpit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian