Kalojnë 70 minuta, nuk ka risi në rezultat

70 minuta kanë kaluar në ndeshjen mes Kosovës dhe Moldavisë.

Rezultati vazhdon të mbetet 1-0 në favor të “Dardanëve”

Vazhdon të mbetet përcaktues goli i minutës së 31-të nga Lirim Kastrati.

Kosova më e mirë gjatë pjesës së dytë, por jo edhe më efikase pasi nuk po arrin të shënoj gol.

Mysafirët rrezikuan para dy minutash me Rata-n, por që goditja e tij shkoi mbi portë.

Ngjarja paraprake

Aeroplani special nga Zvicra vjen në Shkup, për të marr pacientin nga Gostivari me Kovid

Ngjarja e ardhëshme

Rruga që u shtrua para 10 ditësh në Llap, bëhet si fli

të fundit nga

Rikthehet Coutinho

Philippe Coutinho është rikthyer këtë të hënë në stërvitje te Bracelona. Sulmuesi

AlbanianEnglishMacedonian