Kadilli: Rama në andropauzë politike, nuk frymëzon më

Fatbardh Kadilli, ish-deputet i PD-së, u shpreh se marrja e eksponentëve nga opozita e sheh si një andropauzë politike të Ramës.

Kadilli: Unë e kam parë këtë si një veprim të Ramës në andropauzë politike të tij. Rama nuk frymëzon më.

Ky është shterimi i një burri në politikë. Këtë e pash që po merrej me të shkuarën dhe nuk prodhon më.

Ai nuk ka më njeri rreth vetes, se dikur frymëzonte dikur. Ndërsa sot, në këtë mungesë shkon dhe peshkon nga opozita.

Ngjarja paraprake

Vaksina e Pfizer mund të fillojë të shpërndahet brenda muajit dhjetor

Ngjarja e ardhëshme

Rektori Sahiti pranon letër urimi nga presidenti i universitetit Friedrich-Alexander në Gjermani

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian