‘Ka patur dikë tjetër problem’, Donaldi flet për refuzimin e Arjolës për hapjen e kutisë së Pandorës

Të premten e kaluar Arjola refuzoi të hapë kutinë e Pandorës.

Sipas arsyetimit të saj, nuk ka dashur që të merr përgjegjësin e nominimeve.

Kjo gjë u komentua shumë sikur brenda shtëpisë ashtu edhe jashtë.

Mos hapja e kutisë u cilësua dobësi e Arjolës.

Ende po vazhdohet të diskutohet kjo gjë. Donaldi me Beniadën e kanë diskutuar gjatë ditës së sotme.

Donaldi tha se ajo nuk e kishte problem nominimin për të dhe tanin po problemi qëndronte tek dikush tjetër prandaj refuzoi.

Kujtojmë se Donaldi mbrëmë ka pasur debate të forta me Einxhelin.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

E dhimbshme, 12 emigrantë vdesin nga i ftohti në kufirin Turqi-Greqi

Story i radhës

Ky është formacioni më i mirë i Kosovës nga koha e Fadil Vokrrit, sipas IFFHS

Të fundit nga