Ka kryer 14 operacione në gjoks, Katie Price tregon rezultatet në një paraqitje me bikini

Katie Price ka zbuluar rezultatet e punës së saj më të madhe të gjoksit, teksa bëri një paraqitje me bikini në Tajlandë.

Ajo zbuloi dukjen e gjoksit të saj pas ndërhyrjeve të shumta, teksa pozoi në një varkë me të fejuarin Carl Woods, shkruan The Sun.

43-vjeçarja ishte mbështetur në jastëkë dhe buzëqeshte, ndërsa Carl, 33 vjeç, buzëqeshi pranë saj.

Katie tregoi gjoksin e saj në një bluzë të shkurtër që theksonte belin e saj të vogël dhe e kombinoi atë me një mbështjellës të bardhë me fije në pjesën e poshtme.

Ish-modelja magjepsëse, e cila tani publikon fotografi provokuese për fansat e saj në rrjetin social për të rritur OnlyFans, dukej e kënaqur me figurën e saj të re trupore pasi shkoi në Bangkok për t’u futur sërish nën brisk.

Kjo ndërhyrje shënon operacionin e 14-të të gjoksit të Katiet.

Në dhjetor, Katie iu nënshtrua liposuksionit, iu hoq dhjami nga barku i saj dhe bëri ngritjen e gjoksit në ‘BeClinic’ në Bruksel.

Ajo tregoi me krenari plagët me të cilat kishte mbetur pas operacionit të saj të 11-të të gjoksit në vitin 2020 – pasi iu reduktuan asetet.

Duke folur për dhimbjen që kalon sa herë kryen ndërhyrje në gjoks, ajo tha për The Sun: “Nëse jam e sinqertë me ty, nëse nuk ka dhimbje, nuk ka asnjë fitim. Çmimi i bukurisë është ndonjëherë fakti që duhet të kalosh dhimbjen”.

“A është e dhimbshme? Operacioni i parë që bëra ishte i pakëndshëm”, tha modelja britanike.

Image

 

“Këto gjinjtë kanë qenë në Amerikë, Angli, Belgjikë dhe tani këto janë gjinjtë e Turqisë. Sapo i kam reduktuar”, shtoi ajo.

“Implantet e mia të vjetra – i kam në një çantë, peshonin shumë dhe Jezus, kur i mbaja ato ishin vërtet të rënda”.

Image

 

“Jam shumë e emocionuar sepse më në fund do të jem në gjendje të vesh rroba me të cilat nuk dukem e trashë”, thotë Katie.

Katie për herë të parë hyri në një ndërhyrje kirurgjikale në vitin 1998, për të zmadhuar gjoksin e saj.

Image

 

Që kur ajo ka shpenzuar shumë kohë në shtratin e operacionit – nga heqja e rrudhave të fytyrës, heqja e celulitit në këmbë, mbushja, botoksi etj. 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Pogba mund të rikthehet në Juventus

Story i radhës

Ukraina ndalon eksportet e thekrës, elbit, melit, sheqerit dhe mishit deri në fund të vitit

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish