Juventusi ka hequr dorë përfundimisht nga Dzeko

Juventusi ka hequr dorë nga Dzeko.

Juventusi nuk është në bisedime për transferimin e Edin Dzeko-s nga Roma, sipas burimeve të Goal.

Correre dello Sport kishte raportuar që Dzeko dhe disa bashkëlojtarë kishin vendosur që të mos stërviteshin si protestë kundër shkarkimit të Gianluca Gombar, menaxherit të ekipit.

Pavarësisht kësaj situate të pakënaqshme të boshnjakut në kryeqytet, Zonja e Vjetër nuk do të provojë ta transferojë ndonëse kishte qenë mjaft e interesuar në të.

Ngjarja paraprake

Udinese futet në garë për mesfushorin shqiptar Toni Domgjoni

Ngjarja e ardhëshme

Problemet e shëndetit mendor gjatë pandemisë

të fundit nga