Juventus zgjat kontratën me Jeep, ja sa përfiton në sezon

Në këto kohë krize, edhe euro më e vogël ia vlen të merret.

Prandaj, skuadra e Juventusit mund të buzëqesh.

Zonja e Vjetër ka njoftuar zyrtarisht zgjatjen e kontratës me Jeep, sponsorin e saj kryesor të fanellës, deri në vitin 2024.

Bardhezinjtë specifikon që firma e automobilave, partneri i ekipit torinez që nga viti 2012, do të paguajë 45 milion € në sezon, ose edhe më shumë në varësi të rezultateve sportive.

Ngjarja paraprake

Si të zgjoheni më shpejt? Mjafton të keni parasysh këto hapa

Ngjarja e ardhëshme

Urimi i Metës: Mbarësi për çdo familje shqiptare dhe le të jetë viti i një rifillimi të fuqishëm evropian!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian