Juventus pas Kanes

Gjiganti italian, Juventus është në kërkim të një sulmuesi për sezonin e ardhshëm.

Sipas ‘Calcio Mercato’, Juventus ka shprehur interesim të nënshkruaje me sulmuesin, Harry Kane.

Trajneri i ri i “Bianconerëve”, Allegri, dëshiron transferimin e një sulmuesi gjatë afatit kalimtar të verës, ndërsa Kane ka kërkuar largimin nga Tottenham, dhe po synon të nënshkruajë në një ekip ku mund të fitojë trofe.

Interesim për 28- vjeçarin, kanë shprehur shumë skuadra, por problem mbetet çmimi i lartë i kërkuar nga Tottenham, dhe rroga e madhe e futbollistit.

Ngjarja paraprake

Biden tregon a do të jetë i kushtëzuar dhurimi i 500 milionë dozave të vaksinave për botën

Ngjarja e ardhëshme

Diçka më me shumë rëndësi se sa numri i faktorit mbrojtës në kremin kundër diellit!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian