Juve dhe Barça në garë për Dalot

Dy klubet e mëdha evropiane, Juventusi dhe Barcelona janë duke e vëzhguar mbrojtësin e Manchester Unitedit, Diogo Dalot.

Torinezët dhe katalonasit sipas medieve italiane, synojnë të transferojnë mbrojtësin e ‘Djajve të Kuq’.

“Juventusi dhe Barcelona po ndjekin nga afër mbrojtësin e djathtë Diogo Dalot”, shkruajnë mediat italiane.

Juventinët dhe ‘blaugranat’ duket se do të bëjnë garë të ashpër për mbrojtësin e Unitedin.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Vendimi për votat e emigrantëve, reagon Vasili: Kushtetuesja delegjitimon dhe rrëzon zgjedhjet mafioze të 25 prillit!

Story i radhës

Intervistë me këshilltarin e DASH, Derek Chollet, para vizitës në Kosovë dhe Serbi

Të fundit nga