Justin Bieber flet për gjendjen shëndetësore të gruas së tij

Justin Bieber ka folur për herë të parë pasi gruaja e tij, Hailey përfundoi në spital.

Modelja me famë botërore tha se ishte shtruar me urgjencë në spital pasi kishte mpiksje gjaku në tru.

Shumica prej jush me siguri e dinë ose i kanë parë lajmet për gruan time … por ajo është në rregull, ajo është e mirë, ajo është e fortë,” tha këngëtari.

“Por ka qenë e frikshme, e dini, ka qenë vërtet e frikshme,” shtoi ai. “Por unë e di me të vërtetë se Zoti e ka atë në pëllëmbët e duarve të tij dhe kjo është një gjë e mirë.”

Baldwin, 25, zbuloi në Instagram Story të shtunën e kaluar se ajo ishte shtruar në spital pasi kishte përjetuar “simptoma të ngjashme me goditjen” si rezultat i një problemi mjekësor.

“Ata zbuluan se kisha pësuar një mpiksje gjaku shumë të vogël në tru, gjë që shkaktoi një mungesë të vogël oksigjeni, por trupi im e kishte kaluar vetë dhe u shërova plotësisht brenda pak orësh”, shkroi ajo.

“Edhe pse ky ishte padyshim një nga momentet më të frikshme që kam kaluar ndonjëherë, tani jam në shtëpi dhe jam mirë, dhe jam shumë mirënjohëse dhe falënderuese për të gjithë mjekët dhe infermierët e mrekullueshëm që u kujdesën për mua!” përfundoi modeli.

Mjekët testuan për të përcaktuar nëse koronavirusi luajti një rol në simptomat e Baldwin, sipas TMZ. Bieber u diagnostikua me Covid-19 në fund të shkurtit, duke e detyruar atë të anulojë një koncert në Las Vegas.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Luhansku nën zjarr – zyrtarët thonë se evakuimi i sigurt nuk është i mundur

Story i radhës

Talibanët mirëpresin vazhdimin e misionit të OKB-së në Afganistan

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish