Juranovic në radarin e shumë skuadrave

Josip Juranovic ka rënë në radarin e shumë skuadrave të mëdha evropiane, pas paraqitjeve të mira me Kroacinë në Kupën e Botës.

Lojtari është njëri prej më të dalluarve në kombëtaren ballkanase.

Mbrojtësi anësor është në pronësi të skuadrës skoceze, Celtic, që tashmë e shohin edhe më të arsyeshme ta rrisin çmimin e tij.

Sipas Transfermarkt, vlera e tij në treg aktualisht është 6.5 milionë euro, mirëpo së shpejti pritet të përditësohet dhe kjo shifër mund të dyfishohet

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Andonov: Sistemi elektroenergjetik në vend është stabil

Story i radhës

“Akt i rëndë provokativ, mirëfilli politik”, Tomorr Alizoti për sulmin ndaj Berishës: Situata mund të agravonte

Të fundit nga