Julian Alvarez shënon për fitoren e Manchester Cityt

Manchester City ka shënuar edhe fitoren e radhës në Premier League,

Një fitore me minimale por shumë domethënëse për djelmoshat e trajnerit Pep Guardiolas.

City ka triumfuar me rezultat 1:0 ndaj Newcastles, në takimin që u zhvillua në stadiumin “Etihad”.

Autor i golit është Julian Alvarez, duke shënuar në minutën e 31-të.

Manchester City është në vend të dytë me 6 pikë dhe Newcastle në të 6-tin me 3.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Italia goditet sërish nga anticikloni afrikan, i nxehti nuk i ndalon turistët

Story i radhës

Dy turistë italianë gjejnë portofolin dhe e dorëzojnë në polici, Balla: U shlye edhe borxhi i restorantit në Berat

Të fundit nga