“Ju shkoftë mbarë” – Andi uron Tean dhe Beartin

Andi, ish-konkurrenti i “Përputhen”, i ftuar sot në emisionin e Olsi Bylykut “Roped ëith Olsi”, foli mbi ngjarjen e bujshme, publikimin e fotove të Teas me Beartin dhe marrëdhënien që ruan me vajzën me të cilën doli çift.

Andit iu kërkua të tregojë bisedën me Tean pas skandalit dhe nga mesazhet kuptohet se dyshja kanë mbetur miq.

Andi: A je mirë?

Tea: Po, po ti

Andi: Po

Në fund, Andi i uroi gjithë të mirat Teas dhe Beartit: “Ju shkoftë mbarë.”

Ngjarja paraprake

Opozita kërkon më shumë kohë për debat, Xhaferi: Keni kohë 4 vjet të punoni, do të punoni!

Ngjarja e ardhëshme

SHBA zgjat me 5 vjet traktatin mbi armët bërthamore me Rusinë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian