“Ju dua”/ I burgosuri i shpreh dashurinë gjykatësen gjatë seancës, por ajo…

Në një seancë gjyqësore duket se mund të ndodh çdo gjë! Madje edhe mund të flirtosh me gjykatësen. Një ngjarje e tillë ka ndodhur në Florida, ku një hajdut i akuzuar ka tentuar që të flirtojë me gjykatësen.

Mediat amerikane shkruajnë se Demetrius Lewis u paraqit para gjyqtares së qarkut Broward, Tabitha Blackmon, gjatë një seance virtuale dhe shpejt kaloi në ofensivën e sharmit, duke e komplimentuar gjyqtarin Blackmon për pamjen e saj.

“Gjykatëse, ti je kaq e mrekullueshme. Thjesht duhet të të them, je e mrekullueshme. Të dua, të dua”, u shpreh Lewis, i cili dyshohet se u përpoq të hynte në një shtëpi në Fort Lauderdale.

Edhe pse gjykatësja dha një buzëqeshje të vogël argëtimi, sigurisht që nuk u ndikua aspak nga fjalët e të akuzuarit.

Sipas mediave vendase, deklaratat e dashurisë së Lewis nuk patën shumë efekt pasi gjyqtarja urdhëroi të mbahej në paraburgim dhe se mund të lirohej vetëm nëse paraqiste një garanci prej 5000 dollarësh.

Image

Demetrius Lewis
Ngjarja paraprake

Ja çfarë tipi të telefonit posedon reja e Gilit

Ngjarja e ardhëshme

79 raste aktive me COVID-19 në Malishevë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian