Jonida Vokshi uron bashkëshortin, Besniku s’lë pa i komentuar

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi para disa muajve janë bërë prindër për herë të parë të një vajze.

Sot aktori i njohur Besnik Krapi po feston ditëlindjen, këtë e bëri të ditur vet bashkëshortja e tij Jonida përmes një fotoje, ku ka dalë bashkë me vajzën e tyre Emi.

 “Gëzuar babi i Emit! Ju dua më së shumti në botë”, ka shkruar Jonida krahas fotos së tyre.

Besniku nuk ka dalë pa komentuar me një shprehje tipike kosovare.

“Qy qy sa i bona more? Ju dua fort. Ama fort”, ka shkruar ai në postimin e Jonidës.

Image
Ngjarja paraprake

Strategjia për Gjurmimin e Kontakteve të të Infektuarve me Covid-19

Ngjarja e ardhëshme

Live: Reali në presion të madh

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian