Johnny Depp u përpoq të mos e lejonte ish-gruan, Amber Heard të luante në “Aquaman”

Depp u përpoq të që ish-gruaja e tij, Amber Heard të zëvendësohej nga filmi “Aquaman”, ndërsa dalin detajet e padisë për shpifje.

Johnny Depp thuhet se u përpoq të mbante ish-gruan e tij Amber Heard larg nga roli i filmit “Aquaman 2018”, me aktorin që pretendohet se po përpiqet ta zëvendësojë atë nga filmi, shkruan Daily Mail.

Depp thuhet se shprehu dëshirën e tij për të hequr Heard në një mesazh që ai i dërgoi motrës së tij Christi Dembrowski, një producente e cila dikur kishte një marrëveshje me studion dhe ende kishte ndikim në kompani, sipas The Hollywood Reporter.

“Unë dua që ajo të zëvendësohet në filmin e BB”, thuhet se i shkroi ai Dembrowski.

Mesazhi u zbulua nga botimi në vendimin e gjykatësit Andrew Nicol me vendimin 132 faqesh kundër Depp në gjyqin e tij për shpifje kundër The Sun, të cilin ai e humbi.

Aktori thuhet se tha gjatë gjykimit se filmi në fjalë ishte Aquaman.

Ngjarja paraprake

Reagon Vetëvendosje në Shqipëri: Të arrestohet Ardi Veliu

Ngjarja e ardhëshme

Jimenez viziton stërvitjen e Wolves për herë të parë pas lëndimit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian