John Legend nuk i reziston dot fotos provokuese të Chrissy-t

Chrissy dhe John Legend janë “couple goals” dhe çdo ditë na e vërtetojnë këtë.

Jo vetëm që kanë një lidhje të gjatë dhe një familje shumë të bukur pas të cilës janë të dy shumë të përkushtuar, por pasioni i tyre në çift vazhdon të jetë si ditën e parë.

John ende nuk i reziston dot fotove sensuale të bashkëshortes dhe madje ia shpreh publikisht atë që mendon.

Së fundmi Chrissy ka postuar një foto ku shfaqet me të brendshme teksa i dhuron një puthje qenit të tyre dhe shkruan “Fuck it”.

“Mos të vijë keq kur ta bëj”-i komenton John Legend ndërsa modelja replikon e habitur nga komenti i tij.

Image
Ngjarja paraprake

Ushtria e Libisë: I qëndrojmë armëpushimit pavarësisht shkeljeve të milicëve të Haftarit

Ngjarja e ardhëshme

U parapa që mbi gjysmë milioni euro të ndahen për ndërtimin e spitalit në Ferizaj, por Qeveria mjetet i çon diku tjetër

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian