Joao Felix rezulton pozitiv me Covid-19

Skuadra e Atletico Madridit ka njoftuar një rast të ri pozitiv me Covid-19.

Sulmuesi i klubit të Atletico Madridit, Joao Felix ka rezultuar pozitiv me virusin korona.

“Atletico Madrid njofton se João Félix mori një rezultat pozitiv për Covid-19”, shkruhet në njoftim.

Sulmuesi mbetet i izoluar në shtëpi në përputhje të plotë me rekomandimet e autoriteteve shëndetësore dhe protokollin e LaLiga.

Ngjarja paraprake

“Monstra”, forca të shtuara policore para Gjykatës

Ngjarja e ardhëshme

Kryediplomati irakian viziton Teheranin për bisedime

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian