Jo vetëm si këngëtare, Eleni Foureirën së shpejti do ta shohim në një tjetër format

“Shtëpia e famës’’ do të jetë shfaqja e re muzikore e përgatitur nga SKAI.

Në akademinë e muzikës në greqi do të marrin pjesë këngëtarë aspirues që duan të pushtojnë skenën e artit.

Sipas informacione të para është mësuar se këngëtarja me origjinë shqiptare Eleni Foureira do të marrë rolin e prezantueses, ndërsa gjykatës në shfaqjen e re të muzikës do jenë këngëtarë të njohur grek.

Ata do të vlerësojnë performancën e garuesve dhe publiku do të jetë në gjende të votojë për të mbajtur ose larguar një konkurent, derisa të shpallet fituesi përfundimtar.

Ngjarja paraprake

Pandemia nuk ndal karnavalet e Pojanit, të rinjtë: Festë për të larguar të keqen

Ngjarja e ardhëshme

Pas ndarjes së 36 banesave pa leje në Mitrovicë, Serbia do të ndërtojë spital në Graçanicë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian