Jo vetëm Kim, edhe motrat e saj kanë të pasme kaq ‘gjigande’

Khloe Kardashian dhe motra e saj Kourtney Kardashian nuk po shfaqen me bikinet e tyre ne festën e ditëlindjes së motrës së tyre, Kim Kardadshian, pavarësisht kritikave.

Por të premten, dyshja ka treguar paraqitjen e tyre më të mirë me bikine në një kthim tjetër mbrapa gjatë një shëtitje të mëparshme./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

Zv/ministrti Rexhepi takim pune me ambasadorin bullgar Duks

Ngjarja e ardhëshme

Ndërron jetë ish-kryeministri i Turqisë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian