Jo me me Ibrën, Dileta me dikë tjetër në lidhje! Ja mashkulli

Prej disa javësh Dileta Leota dhe boksieri italian Daniele Skardina i kishin dhënë fund romancës 1- vjeçare.

Por gazetarja seksi e Serisë A tashmë është bashkuar sërish me boksierin.

Mediat në shtetin fqinj raportojnë se çifti është parë përsëri në krah të njëri-tjetrit. Ky bashkim vjen disa ditë pasi Skardina kishte deklaruar publikisht se vazhdon të ndjejë për ish-partneren.

Image

Kujtojmë që gjatë kësaj periudhe u aludua edhe për një lidhje të mundshme mes gazetares dhe sulmuesit të Milanit, Zllatan Ibrahimoviç, por ishte vetë bukuroshja që e mohoi diçka të tillë.

Ngjarja paraprake

Depresioni sezonal mund të jetë më i keq këtë vit. Ja çfarë të bëni në lidhje me të…

Ngjarja e ardhëshme

Gjykata e lë në burg, ankohet Klodian Gradeci: Jam i sëmurë!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian