JLo thekson format e saj trupore duke bërë palestër

51 vjeçarja Jennifer Lopez, ka treguar format e saj trupore pasi doli pa makijazh gjatë një video në Instagram.

51-vjeçarja postoi një foto në llogarinë e saj në Instagram të hënën në mëngjes për t’i treguar ndjekësve të saj se nuk po humbiste kohë për të filluar në rutinën e saj të stërvitjes, shkruan dailymail.

Lopez u pa e veshur vetëm me sytjena të bardhë atletike që e lejonte atë të tregonte linjat e saj mbresëlënëse.

Image
Ngjarja paraprake

Dalin pamjet/ Momenti kur Përparim Ademi shkon me biçikletë dhe vret dy motrat dhe më pas largohet qetësisht

Ngjarja e ardhëshme

Në kushte të tmerrshme, pacientët me Covid-19 marrin infuzione në QKMF-në e Malishevës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian