Jessie J rikthehet në stilin e saj të zakonshëm

Ajo është e njohur për të marrë vëmendje me stilin e saj.

Dhe Jessie J u shfaq përsëri në stilin e saj kur u largua nga LA të enjten, derisa ishte me një ansambël elegant me xhinse lara-lara.

Këngëtarja e hitit Domino dukej mahnitëse me këtë veshje kur doli për shëtitje.

Ajo pak më parë kishte deklaruar se mezi pret të jetë nënë në një postim të saj në Instagram derisa po shijon romanën e re me të dashurin valltar, Max Pham Nguyen./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

Tetë të vrarë nga të shtënat në Indianapolis të SHBA-së

Ngjarja e ardhëshme

Instituti i Shëndetit në Norvegji rekomandon ndalimin e përdorimit të “AstraZeneca”

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian