Jenniferi merr çmimin e merituar “Ikona e popullit”, dukja e saj do vëmendje

Jennifer Lopezi ishte pjesë e gala mbrëmjes “Peopla Choice Awards”. Ikona e muzikës dhe bukurisë u nderua me çmimin “Ikonë e popullit për vitin 2020”.

51-vjeçarja ishte prezente për të marrë çmimin në këtë shfaqje.

Me një fustan të kuq, Jenniferi përveç çmimit, mori edhe vëmendjen në këtë mbrëmje gala.

Fustani i kuq i përgatitur nga “Christian Soriano” ishte vërtet i bukur.

Image
Image
Ngjarja paraprake

Turqia shënon 75-vjetorin e UNESCO-s

Ngjarja e ardhëshme

Shkup, sanksionohen 206 shoferë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian