Jennifer Lopez e mahnitshme në të brendshme

Jennifer Lopez ka ngritur temperaturat me të brendshme të tejdukshme dhe me një rrip llastiku teksa ajo është dukur shumë seksi në fotot për Dolce & Gabbana bashkë me bukuroshin David Gandy

Jennifer Lopez ka ngritur përsëri temperaturat në një fotosesion seksi për Dolce & Gabbana në të brendshme të zeza bashkë me bukuroshin David Gandy.

Këngëtarja 52 vjeçare ka treguar trupin e saj të tonifikuar dhe si një atlete me një pamje që thjesht do ju lërë pa gjumë sonte.

E zbukuruar edhe me bizhuteri dhe ari D&G, JLo kurrë nuk është dukur më e nxehtë teksa ka modeluar në të brendshme seksi me stilin e saj të flokëve brune me kaçurelle dhe një palë syze të vendosura në sytë e saj. 

Image

Jennifer Lopez

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Capello: Juventusi, njësoj si Barcelona

Story i radhës

Helmi i Putinit/ Rrëfimi i gazetarit gjerman: Prej nga e mori sundimtari rus nofkën “xhuxh helmues”

Të fundit nga

Partizani mposht Lubotenin

Partizani ka mposhtur Lubotenin në përballjen e vlefshme për xhiron e gjashtë të Ligës “Gjergj Kastrioti”,

AlbanianMacedonianEnglish