Jennifer Lopez dhe Ben Afleck puthje pasionante në publik

Ata kanë udhëtuar nëpër Evropë me një jaht luksoz në vlerën 130 milionë dollarë për ditëlindjen e 52 të Jennifer Lopez.

Dhe Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk mund të mbanin duart larg nga njëri-tjetri, pasi shijuan një darkë romantike në Nerano në Itali të mërkurën.

Këngëtarja ishte në buzëqeshje kur u ul në prehrin e bukuroshit të saj gjatë darkës.

Ata ndanë puthje pasionante derisa qëndronin ulur në tryezë./Bota sot

Image

 

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Raportohet se varianti Delta përhapet sikurse lia e dhenve

Ngjarja e ardhëshme

Para ose kapitali...

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian