Jasmina: Burri im mund ti bëjë 5 gra nëse dëshiron…

Konkurrentja e “Për’puthen” Jasmin Kadriu, merr vëmendje me publikimet e shumta që i bën në rrjetet sociale.

Nga ajo kemi pasur rastin të shohim edhe ‘disse’ të shumta drejtuar protagonistëve të tjerë.

Teksa është duke shijuar romancën me Andin, ajo së fundmi bëri një deklaratë të papritur.

“Sigurisht burri im mund ti ket 5 gra nëse dëshiron”, shkroi ajo në mbishkrimin e imazhit.

Ngjarja paraprake

Ibrahimoviç flet pas ndeshjes me Kosovën

Ngjarja e ardhëshme

Të Mirat e Shurupit të Rozmarinës për Shëndetin e Zemrës dhe Veshkave

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian