Januzaj: Mbrohen mirë dhe sulmojnë mirë

Ai u shpreh se që në fillim e dinin se s’do ta kishin aspak të lehtë kundër PSV-së dhe se dhanë maksimumin deri në fund.

“E dinim se në PSV do të jetë ndeshje e vështirë, është ekip që luan mirë, po ashtu edhe ne dhe besoj se kemi dhënë gjithçka deri në fund për ta fituar ndeshjen”, u shpreh Januzaj.

Ne gjithmonë duam të luajmë mirë, dhe kemi tentuar të fitojmë këtë ndeshje si çdo ndeshje dhe duhet të vazhdojmë kështu, kanë mbetur edhe pesë ndeshje”.

Ai foli edhe për sfidën e vikendit, që Real Sociedad do ta zhvillojë me Sevillën.

E dimë se Sevilla është ekip i fort, që mbrohen mirë dhe sulmojnë mirë, duhet të pushojmë tani për të qenë gati për Sevillën”..

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Si vera, Meta flet për Berishën: Sa më shumë kohë kalon, aq më tërheqës dhe demokrat bëhet

Ngjarja e ardhëshme

Gjon’s Tears mahnit publikun dhe jurinë në spektaklin muzikor në Francë

të fundit nga

Revolucioni i ri

Bota e futbollit po drejtohet gjithnjë e më tepër drejt teknologjisë. Duke

AlbanianEnglishMacedonian