Janë mikesha prej vitesh, Xhemi Shehu zbulon “huqin” e Arbana Osmanit

Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani prej vitesh gëzojnë një miqësi tepër të ngushtë.

Dy shoqet kalojnë kohë së bashku dhe postojnë foto e video në rrjetet sociale. Së fundmi Xhemi Shehu ka ndarë me ndjekësit një video teksa shfaqet duke pritur moderatoren, e cila mesa duket e paska zakon të vonohet.

Këtë na e ka treguar edhe Xhemi ku krahas videos shkruan:“Përfundimisht njeriu nuk ndryshon kurrë”, duke iu referuar me shaka Arbana Osmanit.

Image

Xhemi Shehu dhe Arbana

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ditë gjati nuk bëhet ditë shkurtër, ra nga 40 metra lartësi, shpëton mrekullisht i moshuari në Greqi

Story i radhës

Vdekja e gazetarit, vëllai i tij me akuza të rënda

Të fundit nga

Duka uron Flamurtarin

Flamurtari i Vlorës feston sot 100-vjetorin e krijimit të klubit. Të shumta kanë qenë urimet për