James tregon të vërtetën: Fatkeqësisht askush te Reali…

Mesfushori i Evertonit, James Rodriguez thotë se askush nuk e do te skuadra e vjetër, Real Madrid.

Kolumbiani kur u transferua te Reali ishte yll botëror duke shkëlqyer në shumicën e ndeshjeve, por pastaj filluan komplikimet dhe verën e kaluar u largua për t’u transferuar te klubi anglez.

I pyetur për Realin, James tha askush nuk e do.

“Real Madrid? Fatkeqësisht te Real Madrid askush nuk me do”, u shpreh shkurtimisht ai.

Sidoqoftë, 29-vjeçari ka gjetur formën në Premierligë duke realizuar pesë gola dhe dhuruar katër asistime në 18 ndeshje.

Ngjarja paraprake

Rikthimi i Paulo Dybalas

Ngjarja e ardhëshme

Kombet e Bashkuara dërguan 63 kamionë me ndihma humanitare në Idlib

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian