Jakub i bëri Afërditës dhuratën perfekte që lumturon çdo grua shtatzënë!

Afërdita Dreshaj dhe sportisti çek, Jakub Kindl, shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

Këngëtarja do të sjellë në jetë një djalë, ndërsa ky lajm i bukur bëri xhiron e rrjetit pak javë më parë.

Pasi zbuluan gjininë në mënyrën më të bukur, Afërdita dhe partneri kanë treguar se i kanë nisur përgatitjet për bebushin që tani.

Afërdita është në muajin e gjashtë të pritjes së ëmbël dhe në Instagram nuk i kursen aspak fotot.

Tashmë këngëtarja ka vëmendjen maksimale të personave të dashur, të cilët mundohen t’i dhurojnë sa më shumë dashuri e lumturi çdo ditë.

Jakub po tregon një kujdes special për bashkëshorten, të cilës i ka bërë dhuratën më perfekte që Afërdita mund të kërkonte këto ditë.

Sportisti i ka dhuruar bashkëshortes një buqetë me lule dhe një arush për t’i shprehur dashurinë, si dhe çokollata e ëmbëlsira të tjera për të cilat ajo ka më shumë neps gjatë këtyre ditëve.

Image

Insta

“O Zot, surprizë për mua nga bashkëshorti im”- shkruan Afërdita e lumtur krahas videos ku tregon dhuratat kaq të thjeshta, por me shumë domethënie.

Ngjarja paraprake

Pendarovski: Dita e Alfabetit të Gjuhës Shqipe është festë me të cilën krenohemi të gjithë

Ngjarja e ardhëshme

FSHF, letër KOKSH-it: Thirrja e Asambleve, e jashtëligjshme! Ja shkeljet

të fundit nga