Jahti i braktisur në Shëngjin, shoqërohet i dyshuari i parë

Një francez është shoqëruar si i dyshuar për jahtin që u gjet para disa ditësh i braktisur në afërsi të Shëngjinit.

Mësohet se arsyeja e shoqërimit të francezit dhe implikimi i tij në këtë çështje është një dokument i gjetur brenda jahtit.

Jahti ishte me flamur slloven dhe deri më sot nuk ka patur asnjë gjurmë se pse ishte braktisur apo nga vinte dhe kush e përdorte.

Ngjarja paraprake

Gattuso: Kontratë e re? Unë dua të ndihem i lirë

Ngjarja e ardhëshme

​Bartomeu mbetet në Barcelonë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian