Ja si e uron vajzën e tij Princeshë personazhi i njohur Sado Maksuti!

Ai është një personazh mjaft i njohur i show-bizit por jo vetëm në Zvicër dhe Evropë.

Herën e fundit ai ishte në qendër të lajmeve për makinën më luksoze e unike që kishte porositur.

E kemi fjalën për personazhin Sado Maksuti që gjatë ditës së hënë kishte postuar një foto të vajzës së tij me rastin e ditëlindjes së 18- të të saj.

Sado kishte shkruar si baba disa super fjalë duke e quajtur Princeshë e që ndjehet krenar si prind dhe duke i uruar çdo të mirë asaj.

Por patjetër nuk kanë munguar dhe dhuratat edhe surprizat që ai ka bërë për vajzën e tij e cila quhet Sara e ndërsa ne ju sjellim disa foto.BS

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Një futbollist paguan biletat e aeroplanit

Story i radhës

Paralajmëron Stoltenberg: NATO-s mund t’i duhet rritja e forcave në lindje

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish