Ja si e kap për gjokse bukuroshen, çmenduri e sportistit të njohur

Nuk ndalet me publikime të fotove tjera, që në fakt është çmenduri e sportistit të njohur të sportit të tenisit, Bernard Tomiç, dje u pa duke e kafshuar në prapanicë bukuroshen, ndërsa sot duke ia kap gjokset!

Ai ende nuk ndalet me teprimet, ai është gjithnjë e më i pranishëm në atë fushë, dhe gjithnjë e më pak në fushën e tenisit, i cili është bërë një lloj hobi për të.

Tenisti australian me prejardhje kroate, Bernard Tomiç, sërish në qendër të vëmendjes, jo për shkak të talentit të tij sportiv, por për shkak të fotove dhe klipeve me të dashurën e tij Vanessa Sierra.

Image

E tepron

Sierra vazhdon të ndanë fotografi nudo me Tomiçin, kështu që këtë herë ajo ndau me shoqëruesit e saj një foto ku tenisti po mban gjoksin e saj.

Ngjarja paraprake

Presidentja e Gjeorgjisë pret në një takim Pompeon

Ngjarja e ardhëshme

Qeveria mund të diskutojë për masa të reja kundër Covid-19, pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian