Ja si dukej Rudina Magjistari 15 vite më parë

Moderatorja Rudina Magjistari që në fillimet e karrierës së saj, është kujdesur dhe ka guxuar shumë me stilin.

Shume prej jush mund t’i kujtohet Rudina në emisionet e ndryshme teksa guxonte me veshjen.

Në një prej fotove të publikuara të asaj kohe, Rudina shfaqet gjatë spektaklit “Maratona e Këngës Popullore” dhe me një veshje shumë ndryshe nga ato që vesh në studio sot.

Një element i dukshëm në veshjet e Rudinës janë edhe fustanet e gjatë, transparente e paksa provokues.

Image
Ngjarja paraprake

Në Kosovë, 1,730 raste aktive, të shëruar 12,987

Ngjarja e ardhëshme

Lufta speciale mes amerikanëve dhe rusëve për Ballkan

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian