Ja si do të jetë moti për të hënën

Moti në javën që nisi do të pësojë ndryshim krahasuar me ditë të tëra plot diell.

Dita e hënë parashikohet të ketë mot me alternime vranësirash dhe kthjellime, bën të ditur Shërbimi Meteorologjik Ushtarak.

Reshje shiu me intensitet të ulët deri në orët e mëngjesit përgjatë zonave malore, në lartësinë mbi 800 metra në verilindje reshje bore.

Dita e martë parashikohet të ketë mot kryesisht me diell dhe vranësira të pakta.

Image
Ngjarja paraprake

13-vjeçari i jep fund jetës se s’duronte dot më, po la një letër për prindërit

Ngjarja e ardhëshme

Femrat, shkatërrojnë edhe…

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian