Ja shteti ku Tirana do përgatitet për Champions League

Tirana është shpallur kampione e Superiores dhe në datën 26 maj do të luajë ndeshjen e fundit.

Menjëherë pas kësaj do të nisin ditët e pushimit për lojtarët.

Koha nuk premton pasi në fillim të korrikut nis edhe angazhimi në Europë.

Ekipi i Shehit ka vendosur që të zgjedh Turqinë si vendin ku do kryen përgatitjet në një zonë malore për të shmangur temperaturat e larta.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Shtrenjtohen benzina dhe mazuti, çmimi i dizelit nuk ndryshon

Story i radhës

Sot fillon gjyqi i parë ndaj ushtarit rus për krime të luftës në Ukrainë

Të fundit nga