​Ja sa raste aktive me COVID-19 janë në Kosovë

Kosova13 maj 2022

Presidentja Osmani përkujton 23-vjetorin e Masakrës së Korishës

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, ka përkujtuar 23-vjetorin e Masakrës së Korishës, në të cilën forcat e regjimit gjenocidal serb vranë 77 gra, burra, pleq, e në mesin e tyre 14 fëmijë nga fshatrat: Korishë,…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Faktorët e çuditshëm që s’jua kishte marrë mendja se mund të shkaktojnë divorc

Story i radhës

Gratë e mbrojtësve të Azovstal thonë se ushqimi dhe uji po mbarojnë

Të fundit nga