Ja sa kushton këmisha e presidentit të Federatës së Futbollit të Kosovës 

Është raportuar edhe në të kaluarën në lidhje me paraqitjet publike të Agim Ademit, të parit të Federatës së Futbollit të Kosovës, sikur që kanë qenë rastet kur është parë me një orë dorë në vlerë marramendëse, mbi 50.000 euro, por edhe me ato çfarë vishet, pas hulumtimeve në treg, u pa se këmisha e tij kushton 300 – 400 euro.

Ademi, punët e tij të përditshme i kryen duke u veshur shumë “cool”, kështu do të thoshin edhe ata që ndjekin modën apo stilin e veshjes.

Ai është parë mbi bluzë ka veshur një këmishë të hapur dhe për t’u ndier me komod, ka përvjelë edhe mëngët.

Image

Ademi është i njohur për stilin e tij të jetës dhe veshjes, natyrshëm lind pyetja se a po mëson Capital T prej prindit, apo Ademi prej djalit te tij.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Estonia e Letonia do të blejnë së bashku sisteme të mbrojtjes ajrore

Story i radhës

​Këshilla për gjumë më të mirë gjatë verës

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish