Ja personi nudo në fushë, ndërpritet ndeshja Granada – Manchester United

Ndërpritet ndeshja Granada – Manchester United, një person futet nudo në fushë!

Është duke u zhvilluar ndeshja mes Granadas dhe Manchester United, çerekfinalja e parë në kuadër të Europa Ligës.

Ndeshja u ndërpre në minutën e 5-të, për shkak se një tifoz hyri nudo në fushë duke vrapuar. Kamerat e kapen pjesën e fillimit por më vonë u fokusuan te lojtarët. 

Tifozi shkaktoi shqetësim në fushën me sjelljen e tij! 

Ngjarja paraprake

Në Maqedoni është vaksinuar vetëm 0.7% e popullsisë

Ngjarja e ardhëshme

Adelina Tahiri me piercing në këto vende të ndieshme

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian