Ja pamjet nga apartamenti më i ri që ka blerë Messi në Miami

Lionelo Messi duket se është një nga lojtarët që nuk është goditur nga kriza e pandemisë.

Diçka të tillë e tregon edhe një investim i bërë nga ylli i Barcelonës së fundmi.

Argjentinasi së fundmi ka blerë një apartament me vlerë 8.2 milionë dollarë.

Image

Apartamenti ndodhet në “Porsche Tower”, me 5 dhoma gjumi, ashensor, pamje nga deti dhe një vendparkim në katin më të lartë të ndërtesës.

Image

Ndërtesa ndodhet në SHBA dhe menjëherë kanë nisur dyshimet se Mesi mund të transferohet në MLS, ku edhe më parë ka thënë se dëshira e tij është të luajë aty.

Ngjarja paraprake

Shqiptarët kërkojnë që regjistrimi i popullsisë të jetë i besueshëm

Ngjarja e ardhëshme

Irani konfirmon planin për pasurimin e uraniumit deri në 20 për qind

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian