Ja momenti kur Forcat Xheniere në Vlorë shpërthejnë në mënyrë të kontrolluar pakon me eksploziv

Forcat Xheniere kanë shpërthyer në mënyrë të kontrolluar pakon e zezë të dyshimtë në Vlorë.

Gazetari Enrik Mehmeti raporton se pakoja e zezë kishte eksploziv dhe ndodhej afër një makinë dhe një furgoni.

Për më tepër BalkanWeb siguron edhe videon nga ku shihet dhe dëgjohet shpërthimi i kontrolluar i pakos me eksploziv.

Ngjarja paraprake

ALI AHMETI: Uashingtoni dhe Brukseli asnjëherë nuk më kanë zhgënjyer

Ngjarja e ardhëshme

"Deklarata e fundit e SHBA-së mbi Mesdheun Lindor, e paqëndrueshme"

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian