Ja kush emërohet Zv/ drejtor në Agjencinë për Siguri Nacionale

Qeveria në mbledhjen e sotme ka emëruar Besnik Feratin zëvendës drejtor në Agjencinë për Siguri Nacionale.

Ferati është kuadër i Bashkimit Demokratik për Integrim dhe emërimi i tij është dhe një nga premtimet e realizuara të partisë së Ali Ahmetit.

Ferati në këtë post vije në vend të zëvendës drejtorit të deritanishëm Arif Asani.

Emërimi i Besnik Feratit në pozitën e zëvendës drejtorit të Agjencisë për Siguri Nacionale erdhi në kuadër të ndryshimeve të eshalonit të tretë të Qeverisë.

Ngjarja paraprake

Capello: Milani është për titull

Ngjarja e ardhëshme

100 ditëshi i Qeverisë, Grubi: Sfidat me pandeminë i kemi menaxhuar me sukses

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian