Ja kush do ti prijë listës së Besës në Zhelinë

Bujar BAFTIJARI është nga Zhelina dhe do t’i prijë Listës së këshilltarëve të Lëvizjes Besa në Komunën e Zhelinës.

Bujari, është i martuar dhe baba i dy fëmijëve. Me profesion është ekonomist i diplomuar në Universitetin Shën Kirili dhe Metodij në Shkup.

Përndryshe, Bujari tashmë gëzon një ekperiencë të gjatë si Inspektor Shtetëror i tregut pranë Ministrisë së ekonomisë.

Ngjarja paraprake

Migjen Zendeli, zëri i rinisë së BDI-së në komunën e Kërçovës

Ngjarja e ardhëshme

Kosova është kocka që ia thyen dhëmbët Edi Ramës!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian