Ja kush arbitron në Tirana-Kukësi dhe Partizani-Kastrioti

Ja kush arbitron në Tirana-Kukësi dhe Partizani-Kastrioti!

Sot do të luhen dy sfidat e javës së 28 të Kategorisë Superiore me fillim nga ora 16:00, Partizani-Kastrioti në stadiumin “AIR Albania” dhe Kukësi-Tirana në stadiumin “Elbasan Arena”.

Në sfidën që do të luhet në kryeqytet, arbitër kryesor do të jetë Erjon Bastari, Asistent i parë do të jetë Alfred Shkreta ndërsa Asistent i dytë Xhuljo Mani. Arbitër i katërt do të jetë Andi Koçi.

Në takimin që do të luhet në Elbasan, Arbitër kryesor do të jetë Indrit Myrtja, Asistentët e tij do të jenë Astrit Mahmuti dhe Emigers Ganxhi, ndërsa arbitër i katërt është Florjan Lata.

Ngjarja paraprake

Mourinho e injoron keq francezin

Ngjarja e ardhëshme

Atdhe Xharavina zbulon fëmijërinë e vështirë: ‘5 vjet bëja gjilpëra si drogë’

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian