Ja kur hedhet shorti i çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve

Sot zhvillohen dy ndeshjet e fundit të 1/8 të Ligës së Kampionëve dhe kompletohen skuadrat çerekfinale.

Skuadrat çerekfinaliste kundërshtarët e tyre do t’i mësojnë të premten me 19 mars në ora 12:00.

Hedhja e shortit bëhet në zyrtar e UEFA-së në Nyon të Zvicrës dhe do të transmetohet në kanalin zyrtar të UEFA-së.

Manchester City, Real Madrid, Liverpool, PSG, Dortmund dhe Porto tashmë janë kualifikuar në rundin tjetër derisa dy skuadra tjera kualifikohen gjatë ditës së sotme. 

Ngjarja paraprake

I ndërpresin kempin 7-vjeçares tetraplegjike, babai apelon për ndihmë: Bashkia s’më ka dhënë zgjidhje

Ngjarja e ardhëshme

Drejtoria e Inspeksonit në Gjakovë nis lirimin e hapësirave publike në Gjakovë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian