Izet Mexhiti në Vrapçisht me të paknaqurit e BDI-së

Story i mëparshëm

De Zerbi kërkon të përsërisë “magjinë” me Brighton: Tre ndeshje në javë janë shumë, duhet të forcojmë ekipin

Story i radhës

“Me burrin tim nuk isha ndier kurrë kështu në shtrat”/ Gruaja tregon arsyet pse “zuri” dashnor: Nuk ngopeshim dhe..

Të fundit nga