I’u vërsul menjëherë pas ndarjes, modelja me foto provokative

Lucie Donlan e pyeti Luke Mabbott i cili sapo është bërë beqar, duke insistuar se a duhet të shkoni pas asaj që dëshironi.

Ylli i Love Island pranoj se ajo i dërgoj mesazh Lukes, menjëherë pas ndarjes së tij nga Demi jones, pasi e kishte parë atë në serinë e tij të ITV2.

Në një intervistë ekskluzive, Lucie tha se e fantazonte Lukën në momentin kur e pa atë të hyntë në villë, por ajo u ndje më mirë kur ata u takuan larg kamerave dhe larg rregulluave të tyre.

Lucie ka sjellur një set fotografik ku duhet në formën më të mirë të mundshme, që mund të bëntë për vete këdo./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

​Fluks edhe në Portin e Durrësit

Ngjarja e ardhëshme

Shkupi po e kërkon trajnerin e ri 

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian